Lodní modeláři sekce M - NOVINKY

Pokud chcete být informování o novinkách, zadejte sem svoji emailovou adresu:

Kalendář dostupných závodů rádiem řízených modelů s elektromotorem 2016

počet soutěží:22

od do soutez kategorie propozice přihláška startovní listina výsledky
23.04 24.04 mezinárodní - Neustrelitz, DE ECO standard, ECO expert, ECO start, ECO mini expert, FSRE, S7, mini Mono, Mono 1,2, Mini Hydro, Hydro 1,2, LM mono AS, LM mono BS, midnight gambler cup
propozice EN
výsledky
23.04 24.04 international - mezinárodní - Campogalliano, IT class M
30.04 01.05 MP - Sedlejov EX-500, EX-A, F4A, ECO mini MP (standard), ECO mini EXPERT, MP 2016, Footy propozice CZ přihláška výsledky
06.05 08.05 MiČR - 2. soutěž seriálu - Náchod (jaro) vč. soustředění talentované mládeže F1E, Mini Eco St., Mini Eco Exp., Eco St., Eco Exp., Mini Mono, Mono1, Mini Hydro, Hydro1, Hydro2, FSRE propozice CZ přihláška seznam výsledky
06.05 08.05 mezinárodní - Moers, DE
14.05 15.05 MP - Blansko EX-500, EX-A, F4A, ECO mini MP (standard), ECO mini EXPERT, MP 2016, Footy propozice CZ výsledky
14.05 15.05 MiPL - 1. soutěž Polského seriálu - Kędzierzyn-Koźle Mini ECO std (pouze JUN), Mini ECO, ECO, mini Hydro, Hydro I, Hydro II, mini Mono, Mono I, Mono II, FSR-E, ECO Team
propozice CIZÍ
výsledky
14.05 14.05 OST - Setkání mládeže lodních modelářů - Jablonec nad Nisou EX 500, F4-Až, F4-Bž, Mini Eco Standart, Mini Eco Expert NSS-A propozice CZ
propozice CIZÍ
přihláška
27.05 28.05 MiPL - 2. soutěž Polského seriálu - CHełmża Eco, Mono, Hydro výsledky
04.06 05.06 MiCR - 3. soutěž seriálu - Borovany (jaro) F1E, Mini Eco St., Mini Eco Exp., Eco St., Eco Exp., Mini Mono, Mono1, Mini Hydro, Hydro1, Hydro2, FSRE propozice CZ seznam výsledky
11.06 12.06 MP - Dolní Žleb EX-500, EX-A, F4A, ECO mini MP (standard), ECO mini EXPERT, MP 2016, Footy propozice CZ přihláška výsledky
11.06 12.06 MiPL - 3. soutěž Polského seriálu - Kromolice F1, Eco, Mono, Hydro výsledky
18.06 19.06 MiČR - 4. soutěž seriálu - Sedlejov (jaro) F1E, Mini Eco St., Mini Eco Exp., Eco Standart., Eco exp.,Mini Mono Mono1, MiniHydro, Hydro1, Hydro2, FSRE propozice CZ přihláška seznam výsledky
24.06 26.06 MiČR mládeže (do 18 let) - Borovany (bez nutnosti účasti v krajských kolech) výsledky
30.07 07.08 ME - Mistrovství Evropy - Maďarsko - Nagykanisza oficiální web ME
propozice EN
výsledky
27.08 28.08 MiČR - 5. soutěž seriálu - Náchod (podzim) propozice CZ seznam výsledky
02.09 04.09 MiPL - 4. soutěž Polského seriálu - finále - Kędzierzyn-Koźle F1, F3, Eco, Mono, Hydro, FSR-E přihláška seznam výsledky
03.09 04.09 MP - Třebíč EX-500, EX-A, F4A, ECO mini MP (standard), ECO mini EXPERT, MP 2016, Footy výsledky
11.09 11.09 international - GONZAGA (MN) - Margonara Lakes Trophy specifické viz. propozice (neodpovídá Naviga třídám)
propozice EN
výsledky
17.09 18.09 MP - Třinec EX-500, EX-A, F4A, ECO mini MP (standard), ECO mini EXPERT, MP 2016, Footy propozice CZ přihláška
24.09 25.09 MiCR - 1. soutěž seriálu - Praha (kvůli labutím přesunuto z dubna na září) F1E, Mini Eco St., Mini Eco Exp., Eco St., Eco Exp., Mini Mono, Mono1, Mini Hydro, Hydro1, Hydro2, FSRE propozice CZ výsledky
15.10 15.10 OST - Modelářský filmový festival BZUK FILM vyhlášení výsledků seriálu MiČR sekce M 2016 propozice CZ výsledky

Kompletní kalendář soutěží lodních modelářů (všech sekcí SMČR) kalendář KLoM ČR

TOPlist

admin, vedoucí sekce M - Zdenka Dostálová - sekcem@email.cz - facebook