Lodní modeláři sekce M - NOVINKY

17.05.2017 - Závodníci blíží se nám závody v Ejpovicích, připomínám, že chatky máte rezervované již od pátku! Pokud budete mít nějaké změny či přeskupování zavolejte mi v pátek během dne (spíš po obědě), uvidíme, co se s tím dá dělat.

17.05.2017 - Výsledky 2. závodu seriálu CZ-PL cup z Kedzierzyn-Kozle jsou v kalendáři.

09.05.2017 - Pokud plánujete jet na závody CZ-PL cup o víkendu do Kožle, tak se nezapomeňte přihlásit - nejpozději ve středu 10.05. dopoledne - přihláška

07.05.2017 - Výsledky prvního seriálového závodu MiČR sekce M 2017 najdete níže v kalendáři.

06.05.2017 - Prinášíme online informace z prvních závodů - časový rozpis neděle, rozlosování neděle

06.05.2017 - přinášíme průběžné výsledky z prvních jízd - MiČR Náchod - 1.rozjížďka, 2.rozjížďka

Pokud chcete být informování o novinkách, zadejte sem svoji emailovou adresu:

Kalendář dostupných závodů rádiem řízených modelů s elektromotorem 2017

počet soutěží:10

od do soutez kategorie propozice přihláška startovní listina výsledky
22.04 23.04 MiCR - 1. soutěž seriálu - Holice (ATC Hluboký) F1E, Mini Eco St., Mini Eco Exp., Eco St., Eco Exp., Mini Mono, Mono1, Mini Hydro, Hydro1, Hydro2, FSRE propozice CZ přihláška
29.04 30.04 mezinárodní - Neustrelitz, DE ECO standard, ECO expert, ECO start, ECO mini expert, FSRE, S7, mini Mono, Mono 1,2, Mini Hydro, Hydro 1,2, LM mono AS, LM mono BS, midnight gambler cup
propozice EN
06.05 07.05 MiCR - 2. soutěž seriálu - Náchod (jaro) vč. soustředění talentované mládeže F1E, Mini Eco St., Mini Eco Exp., Eco St., Eco Exp., Mini Mono, Mono1, Mini Hydro, Hydro1, Hydro2, FSRE propozice CZ přihláška výsledky
13.05 14.05 CZ-PL cup - 1. soutěž CZ-PL cup - Kędzierzyn-Koźle Mini ECO std (pouze JUN), Mini ECO, ECO, mini Hydro, Hydro I, Hydro II, mini Mono, Mono I, Mono II, FSR-E, ECO Team
propozice CIZÍ
výsledky
20.05 21.05 MiCR - 3. soutěž seriálu - Ejpovice (ATC U Jezera) F1E, Mini Eco St., Mini Eco Exp., Eco St., Eco Exp., Mini Mono, Mono1, Mini Hydro, Hydro1, Hydro2, FSRE propozice CZ přihláška výsledky
10.06 11.06 MiCR - 4. soutěž seriálu - Borovany F1E, Mini Eco St., Mini Eco Exp., Eco St., Eco Exp., Mini Mono, Mono1, Mini Hydro, Hydro1, Hydro2, FSRE propozice CZ přihláška
01.07 02.07 MiCR - 5. soutěž seriálu - Sedlejov F1E, Mini Eco St., Mini Eco Exp., Eco St., Eco Exp., Mini Mono, Mono1, Mini Hydro, Hydro1, Hydro2, FSRE přihláška
18.08 27.08 MS - Mistrovství Světa - Maďarsko - Nagykanisza oficiální web ME
propozice EN
08.09 10.09 CZ-PL cup - 2. soutěž CZ-PL cup - Kędzierzyn-Koźle F1E, F3E, Mini ECO std (pouze JUN), Mini ECO, ECO, mini Hydro, Hydro I, Hydro II, mini Mono, Mono I, Mono II, FSR-E, ECO Team
propozice CIZÍ
16.09 17.09 veřejná - veřejná soutěž - Náchod - vyhlášení seriálu MiČR F1E, Mini Eco St., Mini Eco Exp., Eco St., Eco Exp., Mini Mono, Mono1, Mini Hydro, Hydro1, Hydro2, FSRE

Kompletní kalendář soutěží lodních modelářů (všech sekcí SMČR) kalendář KLoM ČR

TOPlist

admin, vedoucí sekce M - Zdenka Dostálová - sekcem@email.cz - facebook